page.php

Pokój gościnny w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury

Zapraszamy na nocleg do pokoi gościnnych w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury.

Nocleg w pokoju gościnnym w Dzierzgoniu. Zapraszamy na tani nocleg do pokoi gościnnych w Dzierzgoniu, gdzie każdy podczas wypoczynku znajdzie wiele ciekawych miejsc w okolicy do zwiedzania. Gmina Dzierzgoń położona jest we wschodniej części województwa pomorskiego w powiecie sztumskim. Zapraszamy przez cały rok, zapewniając miłą i profesjonalną obsługę naszych Gości. Jest to idealne miejsce na pobyt dla tych wszystkich, którzy kochają przyrodę pragną ciszy i oczekują wypoczynku.

Gościom oddajemy do dyspozycji pokoje 2 i 3 osobowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w tv, lodówkę czajnik, naczynia oraz szafę. Teren jest monitorowany z miejscami parkingowymi i bezpłatnym WiFi. Kuchnia ogólnodostępna znajduje się na parterze budynku.

DOK położony jest na cichej ulicy z widokiem na skwer z fontanną. Jest to idealne miejsce na pobyt dla osób ceniących ciszę i przyrodę. Niedaleko miasta, w odległości 2 km znajduje się Jezioro Kuksy, a 28km dalej zwiedzić można zamek krzyżacki w Malborku. Dzierzgoń znajduję się na Szlaku Zamków Powiśla, trasy rowerowej o długości 80km, łączącej pięć zamków usytuowanych w Malborku, Sztumie, Dzierzgoniu, Przezmarku i Prabutach.

Poniżej mogą się państwo zapoznać z ofertą pokoi oraz zobaczyć galerię zdjęć z pokojami do wynajmu.

Cennik:

ul li {list-style: square;margin-left:40px;}

  • Pokój 2 osobowy z łazienką – 120zł
  • Pokój 2 osobowy bez łazienki – 80zł
  • Pokój 3 osobowy z łazienką – 120zł
  • Pokój 3 osobowy bez łazienki – 100zł

Nocleg w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury

Partnerzy/sponsorzy

Formularz Kontaktowy

f