Dni Dzierzgonia 2022r.

Dni Dzierzgonia 2022r.


Wyczekiwana przez was relacja fotograficzna z Dni Dzierzgonia już jest! Część 1/2 z 29.07.2022. Część 2/2 z 29.07.2022r. Tego dnia gościliśmy zespoły: Wajzy, Zespół Innowacje Dzierzgoń a głównym gościem wieczoru była CLEO. Wieczór został zakończony tańcami z DJem.  Kto z was znalazł się na naszych zdjęciach?
Poza wspaniałymi artystami, odbywały się animacje dla dzieci, dostępne były dmuchańce, eurobungee, punkt gastronomiczny i inne atrakcje. Radość w oczach wielu pokoleń, od dzieci do najstarszych uczestników imprezy jest najlepszym dowodem pełnego sukcesu.
Dziękujemy pani burmistrz Dzierzgonia Jolanta Szewczun za jak zwykle trafne przemówienie, wszystkim pracownikom i wolontariuszom za ogrom pracy, naszym sponsorom za ich nieoceniony wkład oraz wszystkim mieszkańcom gminy Dzierzgoń oraz tych przyjezdnych za udział w naszym wydarzeniu.

Kolejny dzień naszej zabawy rozpoczął się od spektaklu dla dzieci o tym jak nie zbaczać z własnej ścieżki . Dzieci były zachwycone, a gry i zabawy po spektaklu wciągnęły małych i dużych.
Śmiechy i dziecięce okrzyki przyciągnęły kolejnych zaciekawionych widzów, w sam raz na występy utalentowanych dzieci z sekcji wokalnej oraz tanecznej naszego ośrodka kultury.
Mali artyści popisali się pięknymi barwami głosu oraz wspaniałymi choreografiami tanecznymi.
Tuż za nimi odbył się występ Aleksandry Gwazdacz z pięknym wykonaniem znanych piosenek.
Dla tych którzy lubią beatbox mieliśmy niezwykłą gratkę, zespół GooseBumps, który porwał nas w swoje rytmy, a osoby które nie lubiły beatboxu, zapewne pod koniec występu był zachwycone tak jak i my.
Główną gwiazdą wieczoru był Sławomir.
A trębaczem był nikt inny jak Rafał Dubicki.
Tutaj chyba nie trzeba słów, wystarczą zdjęcia.
Zabawa zakończona również została tanecznym krokiem z DJem.
Zapraszamy do oglądania zdjęć, czy znaleźliście się na nich?

 

Bank Spółdzielczy w Dzierzgoniu
Masarnia Sinko
Usługi Transportowe DARIA
Kami Stal Partner
Gmina Dzierzgoń
DOK- Biblioteka Publiczna w Dzierzgoniu
Rpwik w Dzierzgoniu
ZGKiM Dzierzgoń
Dzierzgoń Twoje Miasto
Spółdzielnia Socjalna ,,Dzierzgońska Spółdzielnia Animacji”

Nocleg w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury

Partnerzy/sponsorzy

Formularz Kontaktowy

f