content-kafelki.php
Sprzątanie Świata już zakończone

Sprzątanie Świata już zakończone

Wspólnie z Panią burmistrz Jolantą Szewczun, z młodzieżą uczestniczącą w projekcie „Równać Szanse”, WTZ oraz mieszkańcami gminy, spotkaliśmy się na Wzgórzu Zamkowym by zadbać o nasze środowisko. Ilość śmieci jakie… więcej »

Projekt Równać Szanse

Projekt Równać Szanse „Dzierzgoń Zero Waste”

Kolejnym, już przedostatnim etapem projektu Równać Szanse „Dzierzgoń Zero Waste” był wyjazd do Gdańska na warsztaty do Ziemiosfera – to niezwykłe miejsce na mapie Gdańska, które jest nad wyraz spójne… więcej »

Dzięki przeprowadzonej diagnozie zostały zidentyfikowane potrzeby kulturalne mieszkańców. Część z nich została już przez nas wdrążona podczas wakacji np. kino plenerowe czy kawiarenka nad rzeką przy DOK i spotkania kulturalne na dziedzińcu DOK latem. Zdecydowanie ożywiło to życie kulturalne w Dzierzgoniu i zaangażowało mieszkańców – podczas spotkań pokazywaliśmy lokalnych artystów. Udało się także osiągnąć cel znalezienia partnerów współpracy. Kino plenerowe współrealizowaliśmy z lokalną fundacją. Pojawiło się kilka osób oraz grup zainteresowanych współpracą z DOK oraz udziałem w konkursie na inicjatywy lokalne

Diagnoza i rozwój inicjatyw lokalnych w gminie Dzierzgoń

Dzięki przeprowadzonej diagnozie zostały zidentyfikowane potrzeby kulturalne mieszkańców. Część z nich została już przez nas wdrążona podczas wakacji np. kino plenerowe czy kawiarenka nad rzeką przy DOK i spotkania kulturalne… więcej »

100

100 lat Plebiscytu na Powiślu, Kultura -Interwencje 2020

Zadanie rozpoczęło się od powołania interdyscyplinarnej grupy badawczo-projektowej. Powiśle to region ciągle wspólnie tworzony i musi się to odbywać w połączeniu tradycji i nowoczesności. Dalsze prace polegały na odwiedzinach w… więcej »


Nocleg w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury

Partnerzy/sponsorzy

Formularz Kontaktowy

f