Narodowe Święto Niepodległości 2023


Narodowe Święto Niepodległości jest jednym z najważniejszych świąt w Polsce. W tym dniu, wszyscy Polacy wspominają z dumą i radością wydarzenia, które pozwoliły nam na odzyskanie wolności i niepodległości.

Burmistrz Jolanta Szewczun oraz Dzierzgoński Ośrodek Kultury zapraszają na uroczyste obchody pod hasłem „Wolna, Niepodległa”, w ramach których zaplanowano między innymi wyjątkowy koncert Elbląskiej Orkiestry Kameralnej.

Niech ta rocznica będzie okazją do refleksji nad wolnością i niepodległością, które są naszym narodowym dziedzictwem.

To, że możemy dzisiaj żyć w wolnej i niepodległej Polsce, jest zasługą naszych przodków, którzy walczyli o wolność naszego kraju. Narodowe Święto Niepodległości jest okazją, aby pamiętać o tych trudnych czasach, ale również, aby celebrować naszą wolność i niepodległość.

Obchody w Dzierzgoniu będą doskonałą okazją, aby zjednoczyć się w duchu patriotyzmu i wspólnie świętować ten ważny dzień dla naszej ojczyzny. Koncert Elbląskiej Orkiestry Kameralnej na pewno dostarczy wiele emocji oraz wzruszeń.

Dlatego też, bądźmy razem, aby uczcić to niezwykłe święto i wyrazić swoją wdzięczność dla tych, którzy poświęcili swoje życie dla wolnej i niepodległej Polski.

Nocleg w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury

Partnerzy/sponsorzy

Formularz Kontaktowy

f