single.php

Rozświetlenie choinki miejskiej 2023


6 Grudnia odbyło się rozświetlenie choinki miejskiej, które przyciągnęło tłumy ludzi. Plac przed Urzędem Miejskim tętnił życiem i radością. Dzieci z gminy Dzierzgoń zaśpiewały piękne świąteczne piosenki, a Mikołaj pojawił się w wielkiej bańce, gdzie przyjmował dzieci i słuchał ich świątecznych życzeń. Pani burmistrz Jolanta Szewczun wcieliła się w rolę świątecznej śnieżynki i serdecznie powitała wszystkich gości.

Podczas występów artystycznych odbywały się warsztaty rękodzieła dla dzieci, a ponadto każdy mógł skosztować pysznej rozgrzewającej herbaty. Po występach nastąpiło uroczyste rozświetlenie choinki. To wspaniałe wydarzenie na pewno wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój. Choinka miejska prezentuje się pięknie, zdobią ją kolorowe lampki i ozdoby.
Wydarzenie to symbolicznie otworzyło okres świąteczny. To czas, kiedy warto zatrzymać się na chwilę i podzielić się radością ze swoimi bliskimi. Z pewnością ten wieczór pozostanie w pamięci a już 15 Grudnia widzimy się na kiermaszu Bożonarodzeniowym! Do zobaczenia!

Nocleg w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury

Partnerzy/sponsorzy

Formularz Kontaktowy

f