single.php

Festiwal Foodtrucków 1 Maja 2024


Burmistrz Dzierzgonia, Jolanta Szewczun, serdecznie zaprasza wszystkich miłośników dobrej kuchni i wspaniałej zabawy na Festiwal Food Trucków.
Przygotujcie się na prawdziwą ucztę dla podniebienia, ponieważ na miejscu będzie mnóstwo food trucków oferujących pyszne potrawy z różnych zakątków świata, na pewno znajdziesz coś dla siebie!
Ale to nie wszystko! Oprócz możliwości skosztowania różnorodnych potraw, czeka na Was wiele innych atrakcji. W strefie relax będziecie mogli odpocząć i delektować się jedzeniem pod gołym niebem, ciesząc się atmosferą świątecznego pikniku. Dla aktywnych przygotowano gry outdoorowe, które sprawią, że czas spędzony na festiwalu będzie pełen radości i zabaw a dla dzieci przygotowaliśmy animacje, które zapewnią im mnóstwo rozrywki i uśmiechu na twarzy.
A co to byłby festiwal bez dobrej muzyki? Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję posłuchać świetnej muzyki oraz obejrzeć pokazy taneczne, które dodadzą festiwalowej atmosferze jeszcze więcej energii i pozytywnego nastroju.
Dołączcie do nas 1 maja na skwerze Przed Dzierzgońskim Ośrodkiem Kultury. Nie zapomnijcie, że będzie także losowanie voucherów na pyszne posiłki, więc to idealna okazja, by skosztować nie tylko wspaniałych potraw, ale także wygrać smakowite nagrody!

Nocleg w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury

Partnerzy/sponsorzy

Formularz Kontaktowy

f