single.php

Święto Flagi Rzeczypospolitej 2024


Burmistrz Jolanta Szewczun ma zaszczyt zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu uczczenie naszych narodowych symboli oraz wspólne spędzenie czasu w atmosferze patriotyzmu i wspólnoty.
Zaczynamy o godzinie 12:00
Na placu przed ośrodkiem kultury rozegra się ekscytująca Bitwa Kolorów, gdzie będziemy mogli uczestniczyć w zabawie z proszkami Holi, rozświetlającymi naszą przestrzeń patriotycznymi kolorami i radością.
Następnie zaplanowany jest przemarsz pod Urząd Miejski.
Po powrocie na plac przed Ośrodkiem Kultury, czekać będzie na nas piknik i strefa chillout, gdzie będziemy mogli odpocząć, delektując się pysznymi potrawami i miłą atmosferą.
Dla miłośników sztuki przygotowana została także działalność Street Art, podczas której będziemy tworzyć wspólny mural, symbolizujący naszą wspólnotę i jedność.
Dodatkowo, dla tych, którzy chcieliby wyrazić swoją kreatywność, organizowane będą warsztaty artystyczne oraz inne niespodzianki.
Zapraszamy więc wszystkich mieszkańców Dzierzgonia oraz gości z innych miejscowości do uczestnictwa w obchodach Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Nocleg w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury

Partnerzy/sponsorzy

Formularz Kontaktowy

f